Zákaznická podpora:+420 739 610 850

Biomagick Detoxikační náplasti 14 ks

Kód: 136/1X 136/2X 136/3X Zvolte variantu
398 Kč 597 Kč od 199 Kč - –5 % –10 % až –10 %
biomagick
398 Kč 597 Kč od 199 Kč - –5 % –10 % až –10 % 199 Kč 378 Kč 537 Kč od 199 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta

Detoxikační náplasti BIOMAGICK vám přinášejí účinnou očistu organismu s certifikátem CE. Detoxikační náplasti jsou velkým pomocníkem nejen při detoxikaci organismu, ale i při hubnutí, protože aktivují metabolismus a tím i rychlejší spalování. Balení 14 kusů představuje očistnou a detoxikační kúru na 1 týden. Náplasti vytahují z těla nečistoty přes noc, a jde proto o jeden z nejpohodlnějších a zároveň nejúčinnějších způsobů očisty těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detoxikační náplasti Biomagick 

Náplasti odstraňují z vašeho těla nečistoty, zatímco spíte. Jde o jednoduchou a opravdu účinnou pomůcku pro ty, kteří vedou aktivní život a dbají o své zdraví a životosprávu. Náplasti přinášejí úlevu při mnohých onemocněních, pročišťují a detoxikují organismus.


LEGISLATIVA Rádi bychom Vám sdělili všechny účinky bylinek, avšak NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 ze dne 16.května 2012, platné od 14.12 2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení, nám neumožňuje uvádět všechny účinky našich potravinových doplňků ani vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin. 


Jak fungují detoxikační náplasti na chodidla?

Princip spočívá v tom, že prostřednictvím akupunkturních bodů na chodidlech do sebe náplasti vstřebávají znečištění organismu, které tělo jinak nedokáže vyloučit. Podle čínské medicíny má naše tělo více než 360 akupunkturních bodů, přičemž více než 60 bodů se nachází na chodidlech nohou. Jsou to reflexní zóny našich vnitřních orgánů. Je úzký vztah mezi příslušnými reflexními zónami na chodidlech a umístěním náplastí, které takto lehce absorbují toxické látky z těla. Detoxikační náplasti přímo působí na reflexní body na chodidlech nohou. Tak, jako cílem reflexních masáží je stimulace vnitřních orgánů, podobné detoxikační náplasti stimulují jednotlivé orgány v lidském těle, podporují celkovou rovnováhu organismu a působí léčebně. Mají unikátní vliv na interní zdraví člověka.


Způsob použití

Před použitím omyjte chodidla. Pro lepší účinnost používejte během spánku.

  1. Otevřete ochranou folii, vyjměte detoxikační polštářek a 1 samolepicí náplast.
  2. Odstraňte ochrannou vrstvu z lepicí náplasti a přiložte na ni do středu detoxikační polštářek, psaným textem na lepicí náplast, druhá perforovaná strana přilne k tělu.
  3. Prášek v polštářku před nalepením rovnoměrně rozmístěte po celé jeho ploše.
  4. Pro ochranu můžete použít ponožky, které zabrání případnému sesunutí náplasti během spánku nebo znečištění prádla.
  5. Náplasti musí přilnout k tělu celou svojí plochou, jinak jsou neúčinné.
  6. Doporučené doba aplikace se pohybuje mezi 8-10 h.

Očista by měla probíhat 3 týdny, poté se doporučuje 1 týden pauza.


Upozornění

Náplasti jsou určeny pouze pro vnější použití. Náplasti skladujte mimo dosah dětí a na suchém místě při pokojové teplotě. Nepoužívejte náplasti na oči a otevřené rány, na popáleniny, na obličej, na podrážděnou nebo citlivou pokožku, používejte výhradně náplasti z nepoškozeného sáčku. Náplasti nejsou vhodné pro těhotné a kojící ženy, děti do 6 let a lidi s alergií na leukoplast. V případě, že při použití pociťujete nějaké těžkosti, ihned náplast odstraňte. Náplasti nikdy nepoužívejte opakovaně!

Důležité informace

Složení: Bambusový ocet, škumpa ocetná, turmalín, chitosan, dextrin, vitamin C, detoxikační bylinné extrakty.

Balení:14 ks polštářků s aktivní látkou a 14 ks speciálních náplastí.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě.

Minimální trvanlivost:  Minimální trvanlisot je uvedena na obalu. Spotřebujte do: Spotřebujte do data uvedeného na obalu, napoužívejte po datu spotřeby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: