+420 739 610 850 | Pondělí - pátek, 9:00 - 17:00

O ETANI

NÁŠ PŘÍBĚH SLOVY ZAKLADATELE


ETANI kosmetika

ETANI kosmetika

Jako každý chlap několikrát během roku složitě řeší problém s výběrem dárku pro svou ženu (narozeniny, vánoce, výročí atd.), tak i já se před časem trápil tím, jak to vyřeším. Manželce jsem dle jejího doporučení koupil opravdu drahý krém a doufal, že bude spokojená. Spokojená se mnou a mým úmyslem opravdu byla, ale s krémem a jeho účinky nikoli. Z jejích slov vyplynulo, že všechny krémy, které dosud vyzkoušela, neměly ten slibovaný efekt a účinek a navíc po nich mívala podrážděnou svou citlivou pleť. A tak jsem se rozhodl najít řešení a tedy i ten nejlepší dárek pro mou ženu. Hledal jsem výrobce kosmetiky, který by dokázal vyrobit kosmetiku přírodní, ale i účinnou. Po dlouhém hledání a prověřování vhodných výrobců, surovin a technologií jsem nakonec odcestoval na Taiwan a navštívil výrobce, který splňoval moje velmi náročné požadavky. Tam jsme společně vybrali první čtyři produkty, které by udělaly radost mé ženě. Po návratu domů jsem se rozhodl, že tuto kosmetiku nejprve vyzkouší manželka a její kamarádky, a pokud budou jejich reakce pozitivní, zkusím kosmetiku nabídnout i ostatním.

Nejprve jsem registroval značku ETANI, zahájil všechny kroky k potřebné certifikaci, atestům a zkouškám. Po obdržení kladných výsledků a hodnocení jsem se rozhodl prodávat tuto kosmetiku na našem trhu. Poptávka po kosmetice ETANI se rychle zvýšila, a tak jsem, už na přání zákaznic a nejen mé ženy, rozšiřoval sortiment o další a další krémy, séra a koncentráty. Dnes nabízíme přes 30 druhů kosmetických produktů a další kosmetické pomůcky. Avšak cíl mojí práce a úsilí zůstává stále stejné. Ať jsou všechny ženy, nejen ta moje, maximálně spokojené s kosmetikou ETANI, ať mají vždy příjemný pocit při jejím používání, ať opravdu vidí, že jim kosmetika pomáhá a ať mají vždy pocit jistoty v našem servisu a péči. Děláme to srdce a s radostí.

Proč právě kosmetika ETANI?

  1. Unikátní BIOHERBAL FORMULE ve složení všech produktů ETANI.
  2. Poctivý a osobní přístup na eshopu, při telefonické komunikaci i v prezentačním salonu. Naši práci děláme srdcem, vždy poctivě a profesionálně.
  3. Za značkou stojí reální lidé a odborníci.
  4. Nabízíme kosmetické poradenství a diagnostiku pleti ZDARMA.
  5. Kosmetika ETANI je vhodná i pro citlivou a alergickou pleť.
  6. Nabízíme čisté koncentráty aktivních látek z těch nejlepších surovin.
  7. Opravdu účinná přírodní kosmetika, která funguje. Ověřeno zákazníky.
  8. Dodáváme také do lékáren, kosmetických salonů a vyvážíme do mnoha zemí Evropy.

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERŮ (novinky, akce, slevy..)
a získáte SLEVU 100 Kč na další nákup.