Zákaznická podpora:+420 739 610 850

O ETANI

Vyrobena s láskou a pro výjimečnost každé ženy.

Tak jednoduše bychom mohli vystihnout myšlenku české značky ETANI, která vznikla především proto, aby podporovala přirozenou krásu žen bez ohledu na věk nebo typ pleti. Navrhujeme a s citem vyrábíme luxusní kosmetiku, která je inspirovaná přírodou a potřebami pleti, protože jen správně vyživená pokožka může být skutečně krásná. Kosmetické produkty značky ETANI soustředí svou pozornost zejména na přírodní ingredience, které svými pozoruhodnými účinky dokáží ženám rozdávat radost, získat zdravé sebevědomí a vystihnout jejich přirozený půvab v celé své kráse. 

Kvalitní česká značka

Originální kosmetická značka ETANI má svou dlouholetou tradici v České republice. V rámci našich nápadů i následného vývoje kombinujeme prvotřídní kvalitu spolu s tradicí i moderním přístupem. Společně vyvíjíme velké úsilí v tom, abychom do posledního detailu navrhli jedinečné receptury, jež budou dokonale vyhovovat potřebám českých žen.

Navrhovaná s láskou v přátelském prostředí

Celý tým ETANI je složený z odborníků, které spojuje nadšení a láska ke kosmetickým produktům. Jsme zkrátka malá rodinná firma se stejnými zájmy a jednotnou myšlenkou. Naše práce nás baví a těší nás, když na základě společné práce můžeme předat radost i vám. 

Šetrná konvenční kosmetika 

Naše kosmetické produkty vyrábíme ruku v ruce s pokrokem, inovacemi i tradicí. Pro ETANI je prioritou vytvářet takovou kosmetiku, která bude nejen z velké části přírodní, ale zároveň také naprosto bezpečná. Proto, abychom mohli zajistit dlouhou životnost našich produktů, se snažíme neustále zdokonalovat své receptury tím, že hledáme vyvážený poměr přírodních ingrediencí a stabilizátorů, které jsou pro bezpečné uchování kosmetiky nezbytné. 

vyroba_kosmetiky_etani

Vyrobená z kvalitních ingrediencí 

Nejvyšší možná kvalita je pro nás v ETANI na prvním místě. Kromě ověřených a léty odzkoušených přírodních složek stále hledáme pro svou kosmetiku nové ingredience ze zdrojů přírody, které jsou unikátní svými blahodárnými účinky na pokožku. Právě přírodní ingredience jsou totiž tím nejlepším zdrojem vitamínů, minerálů a dalších cenných složek, které hravě probudí krásu, svěžest a mladistvý vzhled i na unavené pokožce. 

Pracujeme s přírodními oleji 

Hlavní složky kosmetických produktů ETANI pocházejí z přírodních zdrojů, přičemž u všech ingrediencí máme přesné informace o jejich původu. Nejvíce klademe důraz jak na přírodní ovocné oleje, které jsou unikátní svými hydratačními a regeneračními účinky, tak i na luxusní exotické oleje, jež jsou ceněné hlavně díky schopnostem bojovat proti stárnutí a dehydrataci pokožky. 

Udržujeme stabilní skladovou zásobu

V našem skladu pro vás udržujeme stabilní skladovou zásobu. Všechny naše produkty máme vždy skladem. Denně pro vás v našem skladu odbavujeme desítky zásilek.

Vlastníme originální receptury 

Neustále se snažíme zdokonalovat a ladit receptury kosmetiky značky ETANI tak, aby dokonale splňovala i náročné požadavky žen a zároveň byla v souladu s potřebami jejich pokožky, vlasů i pleti. 

Certifikované a nezávadné produkty 

Všechny produkty značky ETANI jsou podrobovány přísným kontrolám a prochází pečlivými mikrobiologickými testy. Veškerá kosmetika značky ETANI splňuje nejpřísnější kosmetické normy, což zaručuje její nezávadnost a bezpečnost. 

Neobsahuje škodlivé látky

Protože chceme vaší kráse nabídnout šetrné, bezpečné a přírodní kosmetické produkty, obloukem se vyhýbáme parabenům, mikroplastům a dalším škodlivým látkám. Nic takového v naší kosmetice zkrátka nikdy nenajdete.

Máme mnohaletou praxi 

Dlouholetá historie a bohatá praxe nás naučila, že není nic důležitějšího, než naslouchat potřebám svých zákaznic. Proto, aby byla kosmetika ETANI jedničkou ve svém oboru, se nejen snažíme brát zřetel na požadavky českých žen, ale také konzultujeme naše postupy, receptury i ingredience s těmi nejlepšími odborníky. 

Nabízíme odborné poradenství

V ETANI věříme na upřímnost a vřelý přístup. Právě díky dlouholeté praxi dobře víme, jak důležitá je komunikace se zákazníky. Snažíme se proto být tu pro vás, kdykoliv budete potřebovat pomoci s výběrem té správné kosmetiky nebo se na nás obrátit pro radu ohledně své pokožky.