Minulý rok (2016) proběhla první akce DEN S ETANI u nás v Praze. Akce se našim zákaznicím velmi líbila a dostávali jsme emaily, kdy a kde Český Krumlovbude probíhat další akce. Proto jsme se rozhodli, že vám vyjdeme vstříc a naplánujeme další termín. Nyní se chystáme do jižních Čech, konkrétně do nádherného města Český Krumlov.

Ptáte se, proč právě Český Krumlov?

Rádi spolupracujeme s partnery, kteří se věnují podobnému tématu jako my, proto již několik měsíců spolupracujeme s Bohemia Health Institutem (Centrum estetické a plastické medicíny), kde můžete nakupovat naší kosmetiku za shodné ceny jako u nás na eshopu a navíc si můžete dopřát kosmetické ošetření nejmodernějšími přístroji na poli dermatologie.

Spojili jsme tedy naše síly a rozhodli se uspořádat velkou akci, jejíž součástí je Den otevřených dveří BH institutu k 5. výročí jeho založení a zároveň udělat Den s ETANI včetně dvou seminářů ETANI.

Co znamená DEN S ETANI v Českém Krumlově?BH Institut

Společně s BH institutem jsme pro vás, naše zákaznice a zákaznice Bohemia Health Institutu, připravili celodenní akci, která se týká nejen kosmetiky, ale celkové problematiky pleti, zdraví a péče o pleť. Budete moci nahlédnout do prostor institutu estetické a plastické medicíny, vyzkoušet si všechny produkty značky ETANI a Golden Time na vlastní kůži a zároveň si ZDARMA udělat individuální kosmetické poradenství. Jako bonus jsme pro Vás připravili SLEVU 20% na všechny produkty ETANI a Golden Time.

Pokud se přihlásíte i do semináře ETANI, obdržíte také hodnotný dárek.


Proč se účastnit této akce?

 • Předvede vám, jak správně používat kosmetiku ETANI a GoldenTime a jak využít sílu kosmetických pomůcek pro zlepšení i urychlení účinku.
 • V případě zájmu vám ZDARMA uděláme ošetření pleti kosmetikou ETANI a GoldenTime včetně závěrečného líčení.
 • DÁREK a SLEVA 20% na vše, co si u nás koupíte.
 • Individuální poradenství pro každou z vás a navíc sestavení balíčku kosmetiky přímo na míru vaší pleti.
 • Welcome drink a občerstvení, ať je ten DEN S ETANI ještě příjemnější.

Co si pro Vás připravili v Bohemia Health Institutu?

 • 10% SLEVA na jakékoli ošetření
 • KONZULTACE s lékařem
 • Poradenství v oblasti PERMANENTNÍHO make-upu
 • Výživový poradce + DIAGNOSTIKA těla
 • Sestavení individuálního JÍDELNÍČKU za akční cenu 1.200,-
 • Prohlídka celé kliniky
 • Welcome drink a pohoštění

Kdy a kde se koná DEN S ETANI?

DEN S ETANI se koná dne 24.2.2017 a bude součástí akce Den otevřených dveří k 5. výročí centra estetické medicíny Bohemia Health Institut.

Přicházet můžete od 9 hodin. Odhadovaný konec akce je v 17 hodin. Takže vám budeme celých 8 hodin k dispozici.

Akce je v Českém Krumlově v budově Bohemia Health Institutu. Přesná adresa je Vyšehrad 156, 381 01 Český Krumlov.


Proč se musím do semináře ETANI přihlásit?

Počet míst a tedy i účastníků na semináři omezený, proto vás žádáme, přihlaste se co nejdříve.

Seminář bude probíhat ve dvou časech: 11 hodin a 14 hodin. Proto do přihlašovacího formuláře doplňte i čas, který by vám vyhovoval.


Jak se mám na akci DEN S ETANI přihlásit?

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle 739 610 850 nebo emailem na adrese obchod@etani.cz či vyplnit následující formulář:

Přihlásit se na den s ETANI


Co nás motivovalo k uspořádání této akce a semináře ETANI?

Je pro nás velice důležité, aby zákaznice používaly kosmetiku správně. Kosmetika ETANI a GoldenTime je účinná a výsledky viditelné za předpokladu, že se jednotlivé produkty používají dle doporučeného postupu aplikace. Setkali jsme se s tím, že naše zákaznice často neví, jak a které produkty by měly vhodně zkombinovat, aby dosáhli vysněného účinku a vyřešily tak svůj problém s pletí, vráskami či jinými kosmetickými nedostatky.

A to je právě ten důvod, proč jsme se rozhodli zorganizovat DEN S ETANI a speciální seminář, kdy vám s radostí nám vlastní ukážeme, jak správně kosmetiku používat, doporučíme vám různé tipy a triky jak bojovat proti stárnutí a máme pro vás mnohem víc.

Když se zúčastním akce, musím si něco koupit nebo zaplatit?

Rozhodně NE! Budeme rádi, že přijdete a podělíte se s námi o své zkušenosti s kosmetikou a nebo si jen v poklidu u skleničky vína užijete DEN S ETANI.

 

den-s-etani-praha