Soutěž o dárkové poukazy v hodnotě 2000 Kč!

VELKÁ DUBNOVÁ SOUTĚŽ

Rozhodli jsme se, že 3 z vás v dubnu obdarujeme. Nemusíte hádat, tipovat nebo nám dávat váš email. Dubnová soutěž má jednoduchá pravidla a vyhrát může každý! 

JAK VYHRAJI?

Stačí si objednat naši ETANI TOP SADU kosmetiky proti vráskám (ZDE) a automaticky budete zařazeni do soutěže o dárkové poukazy na nákup kosmetiky v hodnotě 2000 Kč, 1500 Kč a 1000 Kč.


TOP SADA kosmetiky obsahuje extra silné koncentráty značky Golden Time: Kyselinu hyaluronovou a kolagenový koncentrát. Díky těmto dvěma produktům můžete již během prvního měsíce pozorovat výrazné zlepšení kvality pleti.

JAK RYCHLE TOP SADA ODSTRANÍ VRÁSKY?

1. měsíc: pleť je hydratovaná, zmizely suchá místa, pleť není po odlíčení/ umytí suchá a stahovaná, vlhkost v pleti je v rovnováze

2. měsíc: pleť působí svěže, není povadlá a začínají mizet jemné vrásky

3. měsíc: na pleti je vidět znatelný rozdíl, je pevnější, pružnější, zmizely jemné vrásky, hlubší vrásky se postupně vyplňují a redukují


 

Pravidla soutěže o 3 dárkové poukazy:

DÁRKOVÝ POUKAZ 2.000 KČ

 1. Soutěž trvá od 1.4. do 30.4.
 2. Losování výherců proběhne v úterý 2.5. dopoledne.
 3. Výherci budou o výhře informováni elektronickou poštou.
 4. Pro tuto soutěž budou vybráni 3 výherci.
 5. Jako výhru dává společnost Adiel s.r.o. 3 DÁRKOVÉ POUKAZY na nákup kosmetiky na eshopu www.etani.cz. Tyto dárkové poukazy budou v hodnotách: 2000 Kč, 1500 Kč a 1000 Kč.
 6. Pořadatelem soutěže je společnost Adiel s.r.o. se sídlem V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČO: 01388665.
 7. Účastníkem soutěže se stává každý návštěvník serverů společnosti Adiel s.r.o. starší osmnácti let, který akceptuje pravidla soutěže.
 8. Každý soutěžící dává svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, jež bude zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost Adiel s.r.o.
 9. Soutěže se nesmí zúčastnit zaměstnanci Adiel s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
 10. Účastník soutěže tímto poskytuje společnosti Adiel s.r.o. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb.
 11. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.
banner
banner

Vstupte do klubu Etani a získejte slevu 100 Kč na další nákup.