banner_home

S Hankou spolupracujeme již 3. rokem a musím říct, že čím víc se známe,  tím víc nás spolupráce baví! Hanka je nejen skvělá herečka a dabérka, ale je především energická žena plná optimismu.

Rozhovor jsme stihli udělat v době, kdy venku panovalo jaro. Byl krásný slunečný den, my seděli v naší oblíbené kavárně na terase a povídali jsme si téměř 3 hodiny. O životě, o práci, o cestách, o kosmetice a také o dětech. A proč zmiňuji právě téma dětí? Protože tento rozhovor je jen začátek, neboť Hanka ze svého soukromí odhalila mnohem víc. Máme pro vás ještě jedno překvapení! Sledujte naše články, kontrolujte emaily… Již brzy pro vás odkryjeme kontroverzní otevřený rozhovor na mnohem pikantnější téma než je jaro nebo dabing.

Jak se cítíš po zimě? Působí na tebe jaro?

Letos se cítím po zimě velice dobře, protože jsme si tu zimu s rodinou opravdu užili. Byli jsme třikrát na horách. Já mám ráda lyžování, takže mi letošní zima a sníh hrály do noty.

Kam jezdíte na lyže?

Byli jsme i na Slovensku na Lomnickém štítu. Také jezdíme do Mariánských lázní, kde jsem letos zkusila poprvé snowboard a jsem na sebe docela pyšná, protože už něco sjedu. Takže mám po zimě velmi dobrý pocit.

Zkoušela jsi jarní detoxikaci?

Ano, zkoušela jsem detoxikaci a to hlavně bylinkami typu kopřiva, ostropestřec a různé čistící bylinné čaje. A musím říct, že jsem na sobě detoxikaci i pocítila, protože ta jarní únava byla ve velmi mírném stádiu.

Co tě na jaře nejvíc baví a dodává ti energii?

Na jaře je nejúžasnější, že už začíná být teplo, sluníčko, takže to člověka žene ven na brusle, na kolo a někdy mě jarní podvečer zláká i k běhání.

Jak nejraději trávíš víkendy na jaře?

Určitě tím sportem. V pátek se snažím si i uvařit a pak o víkendu, když vyloženě nejedeme někam do přírody, tak si udělat nějaké sportovní vyžití. Máme v blízkosti bydliště Divokou Šárku, park Hvězdu, Ladronku, kam moc rádi chodíme jak na procházky, tak sportovat.

A co když je venku deštivo a počasí, že by člověk ven raději ani nevyšel?

Tak dcera má vždy do školy co dohánět a já si zase uklidím a pročistím skříně. Takže když je na jaře ošklivo, dělám takový detox bytu. (smích)

Co momentálně děláš? Na čem pracuješ?

Teď momentálně už mám za sebou pár jarních dabingů a natáčela jsem pro TV Barrandov roli v seriálu doktorka Kellerová. A nyní se chystám na letní natáčení pro Češkou televizi.

Také jsme dokončili dabování v 2. řady seriálu Rozvod, který mě nadchl jako takový. Je to styl seriálu Sex ve městě, ale zde se řeší situace, která nastane po rozvodu, jeho dopad na život partnerů i přátelských vztahů. Jsou tam ukázané problémy, co řeší i ženy u nás, nejen v Americe.

Když zmiňuješ dabing, která herečka se ti dabuje nejlépe a proč?

Jééééé to je vždy strašně těžké na něco takového odpovídat, protože já nikdy dopředu nevím, co budu v tom studiu dabovat a dozvím se to až tam. Ale mě celkově dabování moc baví.

Každopádně když bych měla vybrat herečky, která jsou mému dabingovému srdci nejbližší, budou to Drew Barrymore a Maria Bello (např. film Zmizení – pozn. autora). A moc ráda vzpomínám na dabování manželky Earla Jaime Pressly ze seriálu Jmenuji se Earl.

dabing


Jaký seriál, který jsi loni dabovala, tě napadne jako první?

Loni jsem dělala spousty pěkných dabingů, ale jako první mě napadá další řada Castla na zabití.

Připravuješ se nějakým způsobem na dabování?

Ne nepřipravuji. Probíhá to tak, že přijdu, pan režisér mi nastíní ten děj, mojí roli a o co tam půjde, jaká je koncepce a podle toho pak dabujeme. Mám tam pana režiséra, který má v hlavě, jak to bude vypadat a v průběhu dabingu mi dává připomínky, opravuje intonaci vzhledem k pointám, říká mi, na co mám dávat důraz v daný okamžik apod.

Věděli jste, že…

… Hanka byla loni nominována na cenu Františka Filipovského za dabing role Jordan Semyon (Kelly Reilly) v seriálu TEMNÝ PŘÍPAD II. (vyrobilo HBO ve studiu SDI Media ČR)

Co o roli říká Hana? Ta role byla úžasná, pamatuji si do teď ten pocit, když jsem vždy odcházela ze studia a říkala si, jéééé to byla síla! To bylo výborný, to mám ráda.

Jaké barvy na jaře nejraději nosíš?

Světlé! Tyrkys, béžová, růžová, oranžová a zelená v jakémkoli odstínu. Ale také záleží na mé náladě a počasí samozřejmě.

Jaké produkty ETANI máš na jaře nejraději?

Co se týče mojí pleti, tak mám vždy po zimě pocit suché pleti, což na jaře napravuji maskami s kyselinou hyaluronovou. Ale jinak mám ráda prostě všechny 🙂 Protože kdybych je neměla ráda, tak je nepoužívám. Pro mě je ETANI opravdu top. A dá se to díky možnostem krásně nakombinovat. Na jaře mám vždy koncentrát Q10, v létě pak miluji pleťové oleje a hydratační masky, na podzim zase výživu v podobě kmenových buněk. Nemůžu vlastně říct, že konkrétně jeden produkt mám nejraději, protože když pod tento produkt nedám jiný, tak to úplně nefunguje. Vnímám kosmetiku ETANI jako komplexní péči o pleť.

Co bys vzkázala našim zákaznicím? Jaký TIP bys jim dala na jaro?

Já předpokládám, že to budou mít podobně jako já. Že mají pleť hodně dehydrovanou, takže ať určitě pleť poctivě hydratují a používají masky s kyselinou hyaluronovou od vás, budou překvapeny výsledkem.

 

Příští rozhovor s Hankou povedete vy!

Rozhodli jsme se, že rozhovor v květnu složíme z vašich dotazů.
Vaše otázky na Hanku nám zasílejte na e-mail: obchod@etani.cz nebo nám je napište zde pod článek do diskuze. Děkujeme 🙂