Zdánlivě nenápadná, přesto v každém detailu úžasná. Tak by se v krátkosti dala představit vzácná rostlina z peruánské Amazonie Sacha Inchi, z níž se vyrábí olej Inca Inchi přezdívaný jako elixír krásy a věčného mládí.

Olej Inca Inchi má svůj jedinečný příběh, zrozený v zemi Inků

Oblíbená peruánská rostlina Inca Inchi se pěstuje v nižších i vyšších oblastech džungle již od dávné minulosti. Částečně zdřevnatělá a zároveň popínavá rostlina dorůstá výšky až dvou metrů a zdobí ji zelené listy včetně drobných bílých květů.

Samotné plody jsou ve tvaru hvězdy, které při dozrávání hnědnou. Uvnitř se pak v několika přepážkách schovávají semena (oříšky), jež jsou bohatým zdrojem nenasycených mastných kyselin. Chutí i tvarem připomínají klasické ořechy. Z nich se následně vyrábí cenný olej Inca Inchi, který si ve světě získal velké uznání.

Olej Inca Inchi se uplatňuje nejen v oblasti medicíny, zdravé výživy, ale také v prostředí kosmetiky. Proč je tak jednoduché si ho zamilovat?

Podle vědeckých výzkumů obsahuje olej Inca Inchi 13x více esenciálních mastných kyselin omega-3 než losos (může dosáhnout až 94 % svého složení), zároveň se pak může pochlubit ideálním poměrem omega-3 alfa-linolenové kyseliny, omega-6 linolové kyseliny a omega-9. Kromě toho je bohatým zdrojem bílkovin, makro i mikroživin, antioxidantů, jódu a také vitamínů, obzvláště pak A a E.

Přírodní pomocník ve světě oslnivé krásy

Ze všech známých přírodních zdrojů je olej Inca Inchi nejbohatším zdrojem polynenasycených mastných kyselin. Ty jsou nezbytné nejen pro naše zdraví, ale také jsou osvědčeným receptem pro mladistvý vzhled a krásu. Právě proto je olej Inca Inchi nedílnou součástí pleťových krémů i sér, masek nebo třeba také vlasové kosmetiky, které jsou díky němu ztělesněním luxusní péče.

Jak působí olej Inca Inchi na pokožku?

Olej Inca Inchi vyniká svou regenerační schopností. Díky přítomnosti nenasycených mastných kyselin obnovuje poškozenou tkáň, zlepšuje hojení, reguluje pokožku a také opravuje nedostatky v podobě vrásek, celulitidy, jizev nebo strií. Bohaté složení zajišťuje zachování optimální lipidové kožní bariéry a zároveň zlepšuje strukturu kůže, která je po pravidelném používání znatelně jemnější. Protože dokáže stimulovat tvorbu kolagenu a dopřává pokožce dostatečnou hydrataci i výživu, zvyšuje pevnost, stejně tak elasticitu kůže. Působí preventivně ve snížení komedonity a funguje jako cenný antioxidant. Vzájemná harmonie několika účinků vytváří z oleje Inca Inchi šikovného pomocníka, který vám podstatně zkrátí cestu za vaším snem – krásnou a mladistvou pokožku s minimem nedokonalostí.ETANI Inca Inchi olej 30 ml

  • Pomáhá odstraňovat nedokonalosti na pokožce
  • Umožňuje regeneraci epidermis
  • Podporuje zdravou funkci kůže
  • Zachovává lipidickou rovnováhu
  • Dopřává svěží, zářivější a mladistvý vzhled
  • Eliminuje projevy stárnutí, omlazuje a vyhlazuje pleť
  • Hydratuje, vyživuje a působí preventivně proti kožním nedostatkům
  • Pomáhá v boji proti akné
  • Zajišťuje jemnou a na dotek hebkou pokožku
  • Sjednocuje tón každé pleti

Jak působí olej Inca Inchi na vlasy?

Olej Inca Inchi se dokáže ladně postarat také o půvab vašich vlasů. Hlavní roli opět hrají esenciální mastné kyseliny a řada dalších látek, které vyhlazují vlasové vlákno, starají se o jeho pružnost a zamezují lámání i třepení vlasů. S jeho použitím budou vlasy hedvábně lesklé a objemné. Opomenout nesmíme ani příznivý vliv na pokožku hlavy, která bude díky oleji bohatě hydratovaná a vyživená.


Vyzkoušejte naší novinku v e-shopu ETANI a prověřte si jedinečné účinky oleje Inca Inchi. Těšíme se na vaše recenze a hodnocení.