Rozhodli jsme se, že pro vás každý měsíc budeme pořádat soutěže o hodnotné ceny.

Průběh soutěží i výhry se každý měsíc liší, takže doufáme, že některá ze soutěží osloví i vás. A věřte, že každý z vás má šanci na výhru. Losujeme vždy čestně a korektně, nikdo není upřednostněn a nabízíme vždy více výher. Díky tomu zvyšujeme i počet výherců – našich spokojených zákazníků. Soutěžit můžete klidně každý měsíc, rádi vás obdarujeme opakovaně 🙂


VELKÁ DUBNOVÁ SOUTĚŽ

Dubnová soutěž probíhala v termínu od 1. – 30. dubna. Účastníkem mohl být každý návštěvník webu www.etani.cz, který splnil jednu klíčovou podmínku soutěže. Hlavní podmínkou bylo vytvořit na našem e-shopu www.etani.cz objednávku na zcela nový produkt ETANI Top Sada. Tato TOP SADA vznikla na základě oblíbenosti kyseliny hyaluronové a kolagenového koncentrátu Golden Time u našich zákaznic. Zákazníci, kteří tuto sadu objednali, byli automaticky zařazeni do slosování soutěže o hodnotné výhry v podobě dárkových poukazů.

Na konci měsíce tedy 30.4.2017 byl tento seznam zákazníků uzavřen a dne 5. 5. proběhlo slíbené losování 3 výherců. Ti od nás obdrželi dárkové poukazy v hodnotě 2.000 Kč, 1.500 Kč a 1.000 Kč, které mohou být uplatněny na nákup kosmetiky či doplňků stravy na našem eshopu.

Průběh losování jsme pro vás zaznamenali na video, neboť si zakládáme na férovém jednání a neovlivněných výsledcích. V rámci anonymity zákazníků jsme vyhlašovali pouze křestní jméno a iniciál příjmení. Vylosovaný lístek vždy obsahoval navíc číslo objednávky daného soutěžícího.

Vylosovaní výherci byli kontaktování naší kosmetičkou Bárou a dárkové poukazy jim byly odeslány.

Jména výherců:

 1. Dárkový poukaz v hodnotě 2.000 Kč – Jarmila V.

2. Dárkový poukaz v hodnotě 1.500 Kč – Dagmar M.

3. Dárkový poukaz v hodnotě 1.000 Kč – Zuzana S.


Jaká byla kompletní pravidla soutěže o 3 poukazy:

 1. Soutěž trvala od 1.4. do 30.4.
 2. Losování výherců proběhlo v pátek 5. 5. dopoledne.
 3. Výherci byli o výhře informováni elektronickou poštou a telefonicky.
 4. Pro tuto soutěž byli vybráni 3 výherci, kteří na našem e-shopu vytvořili objednávku zahrnující produkt ETANI Top sada.
 5. Podmínkou pro výhru byla vyzvednutá a zaplacená objednávka do data 5. 5. 2017. Vrácené objednávky nemohou být uznány a soutěžící nebudou losování pro výhru.
 6. Jako výhru dala společnost Adiel s.r.o. 3 DÁRKOVÉ POUKAZY na nákup kosmetiky na e-shopu www.etani.cz. Tyto dárkové poukazy jsou v hodnotách: 2.000 Kč, 1.500 Kč a 1.000 Kč.
 7. Pořadatelem soutěže byla  společnost Adiel s.r.o. se sídlem V Cibulkách 359/52, 150 00 Praha 5, IČO: 01388665.
 8. Účastníkem soutěže se stal každý návštěvník serverů společnosti Adiel s.r.o. starší osmnácti let, který akceptoval pravidla soutěže.
 9. Každý soutěžící dal svůj souhlas se zveřejněním svého jména a příjmení na listině výherců, jež je zveřejněna na internetových stránkách, které provozuje společnost Adiel s.r.o.
 10. Soutěže se nemohli zúčastnit zaměstnanci Adiel s.r.o. a jejich rodinní příslušníci.
 11. Účastník soutěže tímto poskytnul společnosti Adiel s.r.o. souhlas, aby jeho e-mailovou adresu zpracovávala pro marketingové účely, tedy za účelem zasílání obchodních nabídek a služeb.
 12. Souhlas je poskytován na dobu neurčitou. Tento souhlas lze odvolat za podmínek stanovených platnými právními předpisy.

Jak probíhala květnová soutěž o balíček kosmetiky na míru a kdo se může těšit z výhry zjistíte v následujícím odkazu.
Sledujte nás na našem webu či facebooku a zúčastněte i vy soutěží o spoustu hodnotných cen.


Ani do budoucna na vás nezapomínáme. Na květen pro vás máme nachystanou akci na produkty s kyselinou hyaluronovou, na které naše zákaznice nedají dopustit. Navštivte náš e-shop a objednávejte tyto produkty se slevou až 40% !