+420 739 610 850 | Pondělí - pátek, 9:00 - 17:00

hodnocení produktu

ETANI Sada Kyslíková maska + Ultrazvuková špachtle

Kombinace produktů ve výhodné sadě, s níž docílíte profesionální péče o vaši pleť. Dokonalé vyčištění, maximální hydratace a omlazení díky kyslíkové masce, jejíž účinek je díky ultrazvukové špachtli ještě silnější. Výsledky jako z kosmetického salonu. Kyslík aktivuje, regeneruje a omlazuje buňky pokožky, ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé buňky, dokonale čistí a podporuje tvorbu kolagenu v pleti. Pleť je po této terapii připravena na zažehlování koncentrátů, sér, krémů a pleťových olejů.


Dostupnost: Není skladem
Původní cena:3 798 
Sleva: 11 %
Vaše cena: 3 399 

Proč sadu kyslíkové pleťové masky a ultrazvukové špachtle?

Sada pro domácí i profesionální čištění pleti za účinku Kyslíkové pleťové masky a ultrazvukové špachtle Magic Scrub je zbraní proti stárnutí pleti.

Dopřejte vaší pleti profesionální péči jako z kosmetického salonu. Dokonalé, ještě rychlejší a efektivnější čištění pleti díky kyslíkové masce, jejíž účinek posílí použití ultrazvukové špachtle. Zároveň je pleť hydratována a tím omlazena. Kyslík vniká do nejhlubších vrstev pokožky a přes póry vyplavuje nečistoty na povrch. Zde jsou tyto nečistoty odstraňovány pomocí ultrazvukové špachtle (funkce SONIC, ION+ a LED). Zároveň se buňky regenerují a aktivují, ultrazvuková špachtle odstraňuje odumřelé buňky a podporuje tvorbu nových. Následné použití výživných koncentrátů a sér, které zažehlíte ultrazvukovou špachtlí díky funkci SONIC, ION- a LED Vám zaručí, že Vaše pleť bude opět mladistvá a hydratovaná*.

TIP KOSMETIČKY:

Přemýšlíte nad správnou kombinací produktů vhodných pro vaši pleť? Pak vyzkoušejte sílu 3 výrobků základní péče proti vráskám nebo využijte akční nabídku na sadu denního a nočního krému ve výhodné sadě Kolagen ACTIVE


Návod k použití

 1. Odličte důkladně pleť
 2. Naneste tenkou vrstvu kyslíkové masky. Krouživými pohyby vmasírujte do pokožky.
 3. Maska napění. Ucítíte bublinky a sílu kyslíku. Nechte v klidu působit 20 min.
 4. Poté tvář opět navlhčete a ještě jednou masku vmasírujte.
 5. Zapněte ultrazvukovou špachtli pomocí tlačítka on/off.
 6. Zvolte funkci SONIC, ION+ a LED. Nyní je špachtle připravena k čištění.
 7. Čepel přístroje nasměrujte směrem k sobě, tlačítka směrem dolů a pomalým pohybem posunujte přístroj po pokožce, hrana čepele by měla být po celé délce v kontaktu s pokožkou.
 8. Vyhněte se místům s jemnou pokožkou, jako jsou oční víčka a podobně.
 9. Doporučená délka čištění je 10 – 15 minut.
 10. Poté je čas dodat pleti adekvátní péči, na vrásky doporučujeme kolagenový koncentrát Golden Time či Q10 koncentrát pro vyživení pleti.
 11. Pro zažehlení sér a koncentrátů použijte funkci SONIC, ION- a LED.
 12. Při zažehlování koncentrátů či krémů je plochá destička ultrazvukové špachtle v kontaktu s pletí, tlačítka jsou směrem nahoru a pomalým pohybem posunujte přístroj po pokožce.
 13. Doporučená délka zažehlování je 10-15 minut.
 14. Proceduru opakujte ideálně 2x týdně.
Funkce SONIC se zapíná vždy (při čištění i zapravování přípravků).
Funkce ION+ (stiskneme vždy 2x tlačítko) slouží k hloubkovému čištění a odstranění odumřelé pokožky – první fáze.

Funkce ION- (stiskneme vždy 2x tlačítko) slouží k zapravování dermatologických přípravků. Funkce zintenzivňuje účinky sér a krémů. Tato funkce napomáhá dopravit účinné látky hlouběji do pokožky – druhá fáze.

Funkce aktivní LED biolampy – červené světlo se doporučuje při kožních problémech a akné, neboť zlepšuje mikrocirkulaci, zmenšuje póry. Zpomaluje zánětlivé procesy, urychluje hojení ran, stimuluje tvorbu kolagenu. Jizvy jsou pevnější a jemnější, pokud  se používá  zevně. Odstraňuje i otoky.

Přijďte se zdarma poradit, které přípravky ETANI nejvíce prospějí právě vašemu typu pleti do našeho kosmetického salonu.


Přípravky je vhodné používat i zvlášť, mají ověřené účinky, přečtěte si sami recenze na Ultrazvukovou špachtli a Kyslíkovou masku.


Ultrazvuková špachtle Magic Scrub

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE MAGIC SCRUB

Používání ultrazvukové špachtle je velmi snadné a zcela bezpečné. Jakmile jednou vyzkoušíte tuto unikátní pomůcku pro zdraví a krásu vaší pleti, už nikdy nebudete chtít zkoušet jiné kosmetické prostředky.

Jaké jsou hlavní účinky ultrazvukové špachtle?

 • zpomalení procesu stárnutí, bezbolestný lifting
 • odstranění nečistot, uvolnění pórů, vyhlazení pleti
 • zapracování aktivních látek a kolagenu přímo do buněk pokožky
 • hydratace a odstranění napětí pleti
 • zlepšení pružnosti pleti
 • hluboká hydratace tkání
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek a jizev po akné, potlačení akné, zmírnění nežádoucí pigmentace
 • dokonalé vyhlazení pórovité pleti
 • aktivace buněčné obnovy pleti
 • mnohonásobné zvýšení účinnosti kosmetických přípravků
 • výsledkem je čistá, hydratovaná, rozjasněná, dobře prokrvená a zdravá pleť mladšího vzhledu

Co je ultrazvuková špachtle a jak funguje*?

Ultrazvuková špachtle je malý ruční přístroj, jehož napájení je zajištěno dobíjecí baterií, takže je velmi praktický i pro užití mimo domov. Ultrazvuková špachtle funguje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované s rychlostí 25 000 pulsů za vteřinu. Jemné pulsy masírují pokožku, čímž ji navracejí přirozenou pružnost a chrání ji před vnějšími škodlivými vlivy. Díky této unikátní technologii, která využívá principu jemných ultrazvukových pulsů pronikajících přímo do pokožky dokáže ultrazvuková špachtle ochránit před předčasným stárnutím pleti.

Jedná se o bezbolestnou, neagresivní a šetrnou metodu, díky níž je vyčištěno až 80% pórů bez podráždění pleti a zarudnutí. Ošetření ultrazvukovou špachtlí je vhodné pro každou ženu, ať už ji trápí vrásky, akné či dehydrovaná, povadlá pleť.

K čemu se ultrazvuková špachtle používá*?

Ultrazvuková špachtle dokonale odstraní odumřelé buňky a aktivuje tvorbu nových. Zároveň hloubkově čistí. Také působí i jako prevence před vznikem akné.

Během používání ultrazvukové špachtle se zároveň aktivuje metabolismus a lymfa, což zajistí pleti přísun nezbytných živin a vody, takže pleť není vysušená, ale přirozeně vlhká a jemná.

Jemnou vibrační masáží dochází k odlupování starých kožních buněk (princip peelingu) a zajišŤování správné regenerace pokožky.

Vyhlazuje jizvy po akné a zároveň provádí mikromasáž okolní tkáně, díky které je pokožka lépe prokrvená a stimulovaná k vyšší produkci kolagenu a elastinu. Zajišťuje lepší vstřebatelnost kosmetických přípravků, intenzivně regeneruje pokožku, která po ošetření vypadá svěže a zdravě. Ultrazvuková špachtle také poskytuje kompletní regeneraci kůže.

Pravidelným používáním tohoto profesionálního čističe se zlepší celková kvalita pleti, ta poté působí zdravějším, zářivějším a hlavně mladším dojmem.

K čemu je dobré ČERVENÉ LED SVĚTLO*?

Červené LED světlo, které ultrazvuková špachtle MAGIC SCRUB nabízí je využíváno k rychlému působení na podkožní tkáň a tímto působení pak dochází k vyvolání účinné chemické a biologické reakce – produkce enzymů, které zvyšují buněčnou aktivitu, podporují rozklad melaninu a zvyšují metabolismus pleti na buněčné úrovni. Buňky pleti po osvětlení LED světlem začnou vylučovat velké množství kolagenové bílkoviny, což vede ke zpevnění pleti a vyhlazování vrásek. LED světlo také ničí bakterie, které dávají vzniku akné. Obecně lze říct, že LED světlo zvyšuje metabolismus pleti, zvyšuje účinnost vstřebaných koncentrátů a účinných látek z pleti (což je umocněno i ultrazvukem) a podporuje hojení pleti, její regeneraci a zároveň pomáhá eliminovat akné.

Světlo je vyzařováno z LED diod, které jsou umístěné pod kovovým nástavcem ultrazvukové špachtle, tudíž míří přesně na ošetřovanou část pleti a to v podobě širší červené linie.

U červeného LED světla je vlnová délka vyzařujících paprsků 610 – 760.

Jaké je doporučené použití špachtle dle typu pleti?

U stárnoucí, suché pleti vyhlazuje ultrazvuková špachtle povrch kůže a odstraňuje jemné vrásky, které jsou pro tento typ pleti příznačné.
U mastné pleti a akné čistí póry a brání hromadění keratinu v ústí mazových žláz. Tím snižuje riziko tvorby zánětů a vřídků.
U všech typů pleti se pak ultrazvuková špachtle osvědčuje při zapracovávání účinných látek. Ultrazvuk provede také intenzivní mikromasáž kožní tkáně.

Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření.


ETANI Kyslíková pleťová maska 30 ml

Přirozenou cestou dodá do buněk kyslík, aktivuje a regeneruje buňky pleti. Navíc účinně vyčistí Vaši pleť*.

Kyslíková maska

Dokonale vyčistí a viditelně omladí Vaši pleť. Doporučujeme pro okamžitý účinek a výborný poměr hodnota – cena. Vydrží na mnoho použití, výsledek je jako ze špičkových kosmetických salonů.

Hýčkejte vaši pleť aplikací kyslíkové masky, která pomocí aktivního kyslíku vyčistí každý pór pleti, odstraní nečistoty a nastartuje regeneraci pleti. Kyslík proniká do každé buňky, tam aktivuje rychlejší buněčné dýchání a celkovou obnovu pleťové tkáně. Pleť je tak vyživována a omlazena tím nejpřirozenějším způsobem. Omlazení a rozjasnění pleti uvidíte již po první aplikaci*.

Unikátní kombinace kyslíku a výtažků z bylin zajistí nejen omlazení ale i vypnutí povadlé pleti, redukci vrásek a mimických linek. Zároveň se zvýší pevnost a pružnost povadlé pleti.

Dokonale vyčistí a viditelně omladí Vaši pleť*.

Jaké jsou hlavní účinky kyslíkové pleťové masky?

 • maska s aktivním kyslíkem vyčistí pleť do hloubky
 • aktivuje obnovu a regeneraci pleti
 • vyhladí vrásky a mimické linky, redukuje linie kolem očí
 • projasní pleť a sjednotí barevný tón pleti
 • zlepší pevnost a pružnost pleti
 • aktivuje metabolismus buněk a tím zvýší tvorbu kolagenu

Další výhody získáte vstupem do našeho VIP klubu a 5 % z ceny každé objednávky vám vrátíme z věrnostního programu.


 

Tento výrobek si můžete objednat i ve své lékárně. Ceny v lékárnách se mohou lišit od cen výrobků v e-shopu.

Informace pro lékárny:

APA kód: 2470376

PDK kód: 2470376


Upozornění
Zamezte přímému kontaktu s očima. Pokud by se objevily příznaky podráždění, přestaňte používat. Uchovávejte na suchém a chladném místě, zamezte přímému slunečnímu svitu. Skladujte mimo dosah dětí. Pouze pro vnější použití.


*Každý z nás je jedinečný, a proto se účinky přípravků na pleť mohou u každého z nás lišit.

Recenze

 1. |

  Martina L. | 24.4.2017

  Jsem majitelkou kosmetického salónu v centru Českých Budějovic. Používám výhradně přírodní kosmetiku pro své klienty. Vaše přípravky mne již před časem zaujaly. Přemýšlím o vyzkoušení nějakých vašich produktů, především collagenu a kys.hyaluronove. Ultrazvukovou spachtli jsem již před více než rokem pořizovala právě u vás,a jsem maximálně spokojena!

 2. |

  Vaši ultrazvukovou špachtli s LED světlem už používám mnoho měsíců ve svém salonu.
  Zákaznice mi opakovaně říkají, že vidí jak je pleť již po jednom ošetření okamžitě vylepšená, výrazně čistější, jasnější, vyhlazená a hlavně pokud trpí nějakými projevy akné, tak v dalších dnech po ošetření dochází k výraznému zlepšení a zmírnění jeho výskytu. Se špachtlí jsem maximálně spokojená a mohu jen potvrdit její viditelné účinky. Špachtli Etani jsem doporučila i své kolegyni, která si ji objednala a velmi si ji ona i její zákaznice taktéž pochvalují.

Přidat recenzi

Mohlo by se Vám líbit…

ETANI Ultrazvuková špachtle Magic Scrub

Profesionální certifikovaná ultrazvuková špachtle ETANI Magic Scrub šetrně čistí pleť do hloubky a zajišťuje násobně lepší vstřebávání pleťových sér,…

skladem
2 999 

ETANI Kolagen Pure Serum 30 ml + Ultrazvuková špachtle Magic Scrub

Výhodná sada pro extra rychlé omlazení pleti. Ultrazvuková špachtle je velmi oblíbenou pomůckou v mnoha moderních kosmetických salonech. Dopřejte…

skladem
3 499  3 899 

Doporučujeme

ETANI Kyselina hyaluronová Pure Serum 30 ml, hybridní komplex + Derma váleček 0,2 mm

Výhodná sada s produkty pro ještě účinnější hydrataci a omlazení pleti. Kyselina hyaluronová v silném koncentrátu a derma váleček…

skladem
1 599  1 799 

ADIEL Dvojbalení maca 100% PURE (2 x 90 kapslí)

VÝHODNÉ DVOJBALENÍ macy peruánské 100% PURE . Certifikovaný extrakt z kořene maca v kapslích, výrobek unikátních vlastností. Maca je…

skladem
569  698 

Adiel Maca 100% PURE 90 kapslí

Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca v kapslích, který pomáhá ženám v období klimakteria, vyrovnává…

skladem
299  349 

Přihlaste se k odběru NEWSLETTERŮ (novinky, akce, slevy..)
a získáte SLEVU 100 Kč na další nákup.