V pátek 26. ledna 2018 bude výdejní místo v Praze 5 (Ostrovského 253/3 - Ženské domovy) z technických důvodu uzavřené. Děkujeme za pochopení.

+420 739 610 850 | pondělí - pátek, 9:00 - 16:00

Mateří kašička lyofilizovaná amp. 5 x 200 mg
Mateří kašička lyofilizovaná amp. 5 x 200 mg

Mateří kašička lyofilizovaná amp. 5 x 200 mg

Přírodní biostimulátor. Přispívá ke krvetvorbě, obnově hojících se tkání. Napomáhá při normalizaci krevního tlaku, hladiny cholesterolu v krvi. Pravidelným podáváním mateří kašičky u mužů je možné podpořit tvorbu spermií a udržení plodnosti a sexuální aktivity. Má pozitivní vliv na vyrovnávání hladiny ženských hormonů a díky svému složení může pomoci s doprovodnými potížemi v menopauze.


Dostupnost: Není skladem
Vaše cena: 109 

MATEŘÍ KAŠIČKA, 5 AMPULÍ (5 x 200 mg)

Těžko bychom hledali jinou látku, kterou obestírá tolik mýtů a pověr, jako je mateří kašička. Pro svoji obrovskou schopnost vyživovat včelí larvy je často dokonce označována za „královský elixír mládí“. Podporuje plodnost u mužů i žen, má pozitivní vliv na vyrovnání hladiny ženských hormonů, působí příznivě v období menopauzy. U mužů podporuje tvorbu spermií a udržení plodnosti a sexuální aktivity.

MATEŘÍ KAŠIČKA JE VHODNÁ PŘEDEVŠÍM*:

  1. k posílení obranyschopnosti organismu
  2. při celkové sešlosti, asthenii
  3. v rekonvalescenci (zejména po virových onemocněních)
  4. ve stavu před a po operaci
  5. při celkovém přepracování, stresu a nechutenství
  6. ke zpomalení projevů stárnutí zejména u fyzické a psychické senility
  7. při defektech imunitního systému.

Zlepšuje funkčnost reprodukčních orgánů u žen. Zlepšuje kvalitu spermií (pohyblivost, množství, životnost) a sexuální aktivitu u mužů.
Podpůrný lék v boji proti astmatu, jaterním onemocněním*.

PROČ MATEŘÍ KAŠIČKA*?

Pravidelná konzumace mateří kašičky vytváří hormonální rovnováhu v těle, má pozitivní vliv na celý endokrinní systém. Tím pomáhá řešit problémy s neplodností ženy, které jsou spojeny s hormonální nerovnováhou, jako je syndrom polycystických ovárií, nepravidelný menstruační cyklus. Některé studie prokázaly, že mateří kašička napodobuje lidský pohlavní hormon estrogen, který může pomoci těm, které trpí nízkou hladinou estrogenu.
U mužů má konzumace mateří kašičky pozitivní vliv na kvalitu a pohyblivost spermií, po pravidelné konzumaci dochází ke zlepšení spermiogramu u muže.
Dále je mateří kašička výborná v boji proti astmatu, jaterním onemocněním, zlomeninám kostí, kožním chorobám a posiluje imunitní systém. Může ji konzumovat kdokoliv nezávisle na věku a pohlaví.
Lyofilizace je nejšetrnější způsob zpracování mateří kašičky, kdy se látka hluboce zmrazí a vysuší. Výsledkem je bílý až nažloutlý prášek. Při tomto způsobu zpracování zůstává zachováno maximum účinných látek.

Užívání

Zřeďte 1 ampuli s vodou, pijte na lačno 1x denně.
Užívejte jako kúru 2x do měsíce, pak 14 dní nebo měsíc pausa.
Můžete užívat dlouhodobě.

Upozornění

Mateří kašičku musí s velkou opatrností užívat osoby alergické na květinový pyl. Dojde-li k alergické reakci, je nutné užívání mateří kašičky okamžitě přerušit.
Skladujte na chladném místě.


*Každý z nás je jedinečný, a proto se účinky přípravků na organismus mohou u každého z nás lišit.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Mateří kašička lyofilizovaná amp. 5 x 200 mg”

Mohlo by se Vám líbit…

produkt
Detoxikační náplasti BioMagick

BIOMAGICK detoxikační náplasti 14 ks

Detoxikační náplasti BIOMAGICK vám přinášejí účinnou očistu organismu s certifikátem CE. Detoxikační náplasti jsou velkým pomocníkem nejen při detoxikaci…

187 
produkt
Maca v prášku a kapslích - výhodná sada
Sleva

ADIEL Maca 100% PURE prášek 400 g + 90 kapslí

VÝHODNÉ BALENÍ na doma i na cesty 100% přírodní macy peruánské. Certifikovaný extrakt z kořene Maca v kapslích, výrobek unikátních…

739  948 
produkt
Adiel Maca 100% PURE 90 kapslí
Sleva

Adiel Maca 100% PURE 90 kapslí

Přinášíme vám 100% přírodní a certifikovaný extrakt z kořene maca v kapslích, který pomáhá ženám v období klimakteria, vyrovnává…

249  349 

Doporučujeme

produkt
ETANI KOMPLETNÍ PÉČE PROTI VRÁSKÁM, 5 KUSŮ KOSMETIKY
Sleva
Doporučujeme

ETANI Kompletní péče proti vráskám, 5 kusů kosmetiky

TOP sada kosmetiky. Výhodné balení pro kompletní ošetření pleti. Kosmetičkou navržená sada produktů, které Vám usnadní boj proti vráskám…

2 999  3 999 
produkt
Sleva
Doporučujeme

ETANI Sada Kyslíková maska + Ultrazvuková špachtle

Kombinace produktů ve výhodné sadě, s níž docílíte profesionální péče o vaši pleť. Dokonalé vyčištění, maximální hydratace a omlazení…

3 499  3 798 
produkt
Sleva
Doporučujeme

ETANI Kolagen MAX – Kyselina hyaluronová a kolagenový koncentrát

Výhodná sada s kvalitními produkty Etani a Golden Time. Dva koncentráty, jež vám zajistí mladistvý vzhled během jednoho měsíce. Kyselina…

1 599  1 889 
banner
banner

Vstupte do klubu Etani a získejte slevu 100 Kč na další nákup.