NL-DENSETANI+LYONESS

Pro členy VIP klubu ETANI jsem připravili akci plnou zážitků, zajímavostí, slev a dárků! Přihlaste se a buďte u toho s námi.

 

Co znamená DEN S ETANI?

Akce pořádaná pro vás, naše zákaznice z VIP klubu ETANI. Připravili jsme pro vás zajímavý program, odborné poradenství od naší kosmetičky, možnost kosmetického ošetření a hlavně okamžitou SLEVU 20% na vše! A co víc? Hodnotný dárek pro každého, kde dorazí a bude si s námi chtít udělat příjemný podzimní podvečer u skleničky vína, čaje a témat, která se týkají nejen kosmetiky.

Proč se účastnit této akce?

 • Naše kosmetička vám předvede, jak správně používat kosmetiku ETANI a GoldenTime a jak využít sílu kosmetických pomůcek pro zlepšení i urychlení účinku.
 • V případě zájmu vám ZDARMA uděláme ošetření pleti kosmetikou ETANI a GoldenTime včetně závěrečného líčení.
 • DÁREK a SLEVA 20% na vše, co si u nás koupíte.
 • Individuální poradenství pro každou z vás a navíc sestavení balíčku kosmetiky přímo na míru vaší pleti.
 • Welcome drink a občerstvení, ať je ten DEN S ETANI ještě příjemnější.

Kdy a kde se koná DEN S ETANI?

DEN S ETANI se koná na konci října dne 31.10.2016 a začátek akce v 18:00 hodin. Odhadovaná doba akce cca 2 hodiny.

Akce je v budově Ženských domovů v přízemí, hned vedle recepce v salónku. Přesná adresa je Ostrovského 253/3, zastávka metra linky B – ANDĚL. Budova Ženských domovů je hned vedle výlezu z metra směrem na autobusové nádraží Na knížecí, takže nebojte, nemusíte nikam daleko docházet 🙂

Proč se musím do akce DEN S ETANI přihlásit?

Počet míst a tedy i účastníků na této akci je omezený, proto vás žádáme, přihlaste se co nejdříve.

Jak se mám na akci DEN S ETANI přihlásit?

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle 739 610 850 nebo emailem na adrese obchod@etani.cz či vyplnit následující formulář:

Přihlásit se na den s ETANI

Co nás motivovalo k uspořádání této akce?

Je pro nás velice důležité, aby zákaznice používaly kosmetiku správně. Kosmetika ETANI a GoldenTime je účinná a výsledky viditelné za předpokladu, že se jednotlivé produkty používají dle doporučeného postupu aplikace. Setkali jsme se s tím, že naše zákaznice často neví, jak a které produkty by měly vhodně zkombinovat, aby dosáhli vysněného účinku a vyřešily tak svůj problém s pletí, vráskami či jinými kosmetickými nedostatky.

A to je právě ten důvod, proč jsme se rozhodli zorganizovat DEN S ETANI, kdy vám s radostí nám vlastní ukážeme, jak správně kosmetiku používat, doporučíme vám různé tipy a triky jak bojovat proti stárnutí a máme pro vás mnohem víc.

Když se zúčastním akce, musím si něco koupit nebo zaplatit?

Rozhodně NE! Budeme rádi, že přijdete a podělíte se s námi o své zkušenosti s kosmetikou a nebo si jen v poklidu u skleničky vína užijete DEN S ETANI.


PROGRAM AKCE DEN S ETANI

 1. Začátek akce v 18:00, zahájení akce DEN S ETANI, představení kosmetiček a programu.
 2. Krátké představení kosmetiky.
 3. Přihlášení se a výběr 2-3 zájemkyň ke kosmetickému ošetření pleti, které bude probíhat souběžně s ukázkou správné aplikace kosmetiky.
 4. Ukázka správného postupu a aplikace kosmetiky, vysvětlení principu fungování účinných látek v pleti. Každý si může vyzkoušet produkty na vlastní kůži.
 5. Individuální poradenství a sestavení doporučeného balíčku kosmetiky na míru vaší pleti.
 6. Možnost nákupu kosmetiky se SLEVOU 20% na vše.
 7. Ukázka prezentačního salonu ETANI.
 8. Rozloučení a předání DÁRKŮ.