O nás

 

ETANI  je  registrovaná  obchodní značka.

     Přírodní kosmetika ETANI  je  prodávána  od  roku 2007 na trhu  ČR. Podařilo se  nám  najít  produkty,  které splňují nejnáročnější požadavky v  péči o  pleť. Výrobky,  které jsou  jemné a současně mimořádně účinné, vyrobené  jen  z  vybraných nejkvalitnějších  surovin,  bez  parabenů a  bez  parfémů. Toto  si  vyžádaly  naše  zákaznice. Kosmetika  ETANI  se  vyrábí  na  Taiwanu. Právě spojením nejnovějších  technologií  a  tradiční východní  medicíny vznikly účinné kosmetické výrobky,  které  mají vysokou  kvallitu a  splňují nejpřísnější parametry. Kosmetika  ETANI  je  určena i pro  osoby s velmi citlivou pletí, i pro  alergiky, pro zákazníky,  kteří mají  problémy  s  používáním parfemovaných  kosmetických  výrobků,  je  vhodná  pro zralou pleť.

     Na přání zákaznic jsme rozšířili sortiment i o kosmetické pomůcky a přístroje ( např. ultrazvuková špachtle UD-041, multifuknční přístroj určený jak  čištění, tak k zažehlování a LED terapií ).

     Dále jsme zařadili výrobky značky Goldentime, specializované čisté silné koncentráty na pleť, které si pro svou kvalitu, účinnost a bezpečnost získaly mnoho zákazníků a kosmetických salonů.

     Pro krásnou pleť je důležité i celkové zdraví, proto jsme do naší nabídky začlenili i vysoce kvalitní přírodní produkty a doplňky stravy. Jedná se o produkty Kyäni, jež jsou postaveny na síle aljašských borůvek a tzv. molekule života. Síla těchto přírodních látek zvýší Vaši imunitu a posílí celý organismus. Za účinností těchto produktů stojí bohaté zkušenosti a recenze zákazníků. Jelikož se zabýváme celkovým zdravím, v naší nabídce naleznete i detoxikační náplasti Biomagick. Náplasti zbaví organismus nebezpečných volných radikálů a nastartují metabolismus celého těla, tím podpoří hubnutí a dodají energii. Pro podporu funkce těla, regeneraci a obnovu rovnováhy doporučujeme čínskou medicínu v podobě zázračné houby REISHI a CORDYCEPS. Unikátní složení této houby a její výjimečné účinky jsou známy již přes tisíc let.

I nadále budeme přinášet novinky a poctivé výrobky pro naše zákazníky.

 

Kosmetika ETANI je  certifikovaná SZÚ  a  testovaná v Analab Praha člen skupiny  Bureau Veritas. Kosmetika ETANI je registrována v  EU a na MinZdrav. ČR. Pro svou kvalitu je dodávána do lékáren  a vyvážíme ji do ostatních zemí EU.


ETANI je obchodní partner Lyoness.


Výrobky  ETANI  si  můžete  bezplatně  vyzkoušet,  zveme  Vás  k  návštěvě našeho salonu   na  adrese:

Ostrovského 253/3, objekt  Ženské  domovy,   5. patro,  kancelář č.  5.058, 150 00 Praha 5.

Stačí, když  napíšete  nebo  si  telefonicky  domluvíte  Vaši  návštěvu (  tel.  739610850, 739 056 496,  e-mail: obchod@etani.cz )

 

ETANI ve světě

 

Kosmetika  ETANI s úspěchem expanduje do dalších zemí:

od roku 2009 je prodávána na Slovensku - více  informací  na www.etani.sk

 od roku  2012 v Polsku - více  informací na www.etani.pl

od roku 2013 ve Slovinsku - více informací na www.etani.si

od roku  2013  v Litvě - více informací na www.etani.l

od roku 2013 v Maďarsku -více informací na www.etani-naturkozmetika.eu

od roku 2013 ve Velké Británii -  více informací na www.etani.co.uk

od roku  2013 v Rakousku - více informací na www.etani.at

od roku  2013 v Německu - více informací na www.etani-naturkosmetik.de

od roku  2013 ve Švýcarsku - více informací na www.etani.ch

 

Informace o kosmetice ETANI v ruštině: http://etani.lt/index.php?id_lang=10

 

 

O  ETANI

ETANI je registrovaná značka, která přináší exkluzivní kosmetické produkty pro péči o pleť každé moderní ženy. Díky využití kombinace nejpokročilejších technologií a klasické orientální medicíny jsou všechny výrobky značky ETANI velice účinné,  bez parfemace a bez parabenů. Přírodní kosmetika ETANI obsahuje kolagen a perlový prášek, které vyhlazují vrásky, hydratují a vyživují každý typ pleti a zpomalují příznaky stárnutí.  Produkty značky ETANI jsou díky svému složení, účinkům  a příznivé ceně nejlepší volbou v  boji proti vráskám a  proti projevům stárnutí pleti, a také  pro průběžnou redukci vrásek a každodenní péči o pleť. Výrobky ETANI jsou určeny i pro  velmi  citlivou pleť i pro alergiky. Všechny produkty značky ETANi jsou registrované na MZdr. ČR, v EU a certifikovány. Výrobky ETANI nejsou testovány na zvířatech. Prohlédněte  si  výrobky  a  vyzkoušejte je.  

ETANI je  oblíbená  značka přírodní kosmetiky,  která jednoduše  funguje. Přečtěte si Recenze.

 

OCENĚNÍ A PODPORA

Jsem hrdi a poctěni, že naše firma získala certifikát finalisty v soutěži Živnostník roku 2013  v regionu Praha. Je to významné ocenění naší poctivé a seriozní práce a cenná informace pro naše zákazníky.

 

Živnostník roku  2013 finalista

 

 

ETANI je důvěryhodná a spolehlivá firma: www.oversito.cz, www.zivefirmy.czETANI, Váš důvěryhodný partner, můžete si nás ověřit.

 

 

ETANI podporuje Nadaci na ochranu zvířat:

Podporujeme nadaci na ochranu zvířat

 

Jsme součástí programu na třídění odpadu:DomůDomů